BioTech
Глютамін

100% l-glutamine

Глютамін BioTech 100% l-glutamine виробництво США
BioTech 100% l-glutamine фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest BioTech 100% l-glutamine фото №3 | магазин спортивного харчування Strongest BioTech 100% l-glutamine фото №4 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
240 g
609 грн  
500 g
918 грн  
1000 g
1298 грн  

BioTech USA 100% l-glutamine – це продукт відмінної якості, на основі амінокислоти L-глютамін. У складі даної добавки присутній тільки L-глютамін, у чистій кристалічній формі. Вільна форма та 100%-а чистота гарантують повне засвоєння діючої речовини, що призводить до максимальної результативності від прийому.

Глютамін є вкрай важливою амінокислотою для спортсмена. Хоча вона й виробляється нашим організмом, а також надходить з їжею, тим не менш, при інтенсивних фізичних навантаженнях її надходження в організм не здатне покрити цю потребу.

В умовах дефіциту глютаміна м'язова тканина впадає в стан катаболізму, тобто розпаду. Це негативне явище з легкістю усувається прийомом глютміна у формі добавки. І якщо мова йде про вибір глютамінової добавки, то препарат Bio Tech USA 100% l-glutamine — це перше, на що необхідно звернути увагу. Поєднання відмінної якості й демократичної ціни роблять цей продукт добавкою №1 у своєму класі.

Спосіб застосування та дозування:
Приймайте 1 чайну ложку продукту (5 грамів) до і після тренування.

Відгуки о BioTech 100% l-glutamine
 
Відгуки відсутні
Коментарі до BioTech 100% l-glutamine
 
Коментарі відсутні