Оплата та доставка

При оформленні замовлення Вам буде запропоновано обрати один из трьох способів оплати:

1. Післяплата

Оплата післяплатою означає, що оплата Вашого замовлення буде виконуватись безпосередньо, перед тим як Вам віддадуть посилку, в будь-якій службі доставки. Післяплата вигідна тим, що Ви не ризикуєте бути обдуреними, є можливість перевірити Ваше замовлення і якщо Вам щось не те прислали, то Ви маєте змогу повернути посилку і не втрати Ваші гроші. Но є і свої мінуси - служби доставки беруть деякий процент за перисилання грошей від 2-4% від суми та іноді ще й деяка сума за оформлення. Наприклад, в Новій Почті це 2% від сумми післяплати + 21грн за оформлення.

2. Передплата на карту

Даний вид розрахунку покликаний зберегти Вас від зайвих витрат. При використанні даного типу розрахунку Ви сплатите додатково лише 2грн або 2% за поповнення нашої карти в ПриватБанку. Но є й мінуси - страх бути обдуреним. Ми цілком Вас розуміємо! Але поспішаеємо Вас заспокоїти, ми шукаємо від клиента довгострокового співробітництва, тому зовсім не зацікавлені в Вашому обмані. Тим паче в наш час можливостей інтернета можна легко очорнити сайт і більш ніхто не буде у нас нічого купувати. Так що за ради 200-300грн обмана клієнта не було б сенсу витрачати час та гроші на створення сайту.

При выборі даного типу оплати, посля того, як менеджер Вам подзвонить та уточнить всі деталі замовлення на Ваш e-mail та мобільний телефон будуть відправлені реквізити оплати і точна сума, котору треба перевести на наш рахунок в ПриватБанку.

Замовлення буде відправлене лише посля отримання оплати від клієнта. Строк надходження коштів може коливатись від 1-2 банківських днів, але частіше кошти поступають миттєво. Посля того як Ви сплатили за замовлення, бедь ласка сповістіть нас (це допоможе прискорити відправку Вашего замовлення). Обов'язково зберігайте чек оплати, якщо кошти десь затримаються Ви зможете надіслати нам скан копію і ми відправимо Вашу посилку.

3. Готівкою (тільки Київ)

Для всіх мешканців Києва є можливість сплатити та забрати спортивне харчування біля метро Васильківська, мапу розташування ві можете подивитись на сторінці контакти.

 

Строки доставки Вашего замовлення по території Украины складуть 1-3 дні. Доставка відбувається лише на територіє України.