BioTech
Л-карнітин

L-CARNITINE + CHROME

Л-карнітин BioTech L-CARNITINE + CHROME виробництво США
BioTech L-CARNITINE + CHROME фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest
Оцінка:
10 з 10
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
500 мл
709 грн  

L-Carnitine+Chrome Liquid Concentrate від BioTech – це найбільш вдале поєднання Л-карнітину. Для посилення дії, до складу препарату був введений хром, завдяки чому ефект досягається значно краще, ніж від кожної з цих цих речовин окремо.

Л-карнітин – натуральна транспортна речовина, завдяки якій молекули жирів проходять крізь мембрану мітохондрій (енергетичних станцій нашого організму) і там окислюються з виділенням енергії. Загалом, це натуральна речовина. Однак, на відміну від білка або креатину, її неможливо отримати разом з продуктами харчування. Тому всім, хто бажає схуднути, доцільно використовувати лівоізомер карнітину в якості харчової добавки. Застосування даної речовини справляє позитивний вплив на загальну енергетику організму, дозволяючи отримувати додаткову енергію за рахунок окислення жирів.

biotech active fat burner

Хром, який спеціально доданий до складу L-Carnitine + Chrome Liquid Concentrate від BioTech, сприяє зниженню рівня цукру в крові, що безпосередньо призводить до позбавлення від зайвої ваги. Також, приймаючи препарат хрому, ви зменшуєте почуття голоду, яке неминуче супроводжує низькокалорійну дієту.

Для більш приємного використання даний продукт представлений в 3-х смакових видах:

  • апельсин
  • грейпфрут
  • груша-яблуко

Способ применения BioTech L-CARNITINE + CHROME

Відгуки о BioTech L-CARNITINE + CHROME
 (1)
Иван
оцінка: 10
авг 22, 2014 в 10:47
Покупал для своей подружки,что бы хоть как то сбить ее лень и повысить интерес к тренировкам, одна полная крышечка и она уже уничтожает орбитрек, цена качество !
Коментарі до BioTech L-CARNITINE + CHROME
 
Коментарі відсутні