BioTech
Л-карнітин

L-CARNITINE AMPULE 3000

Л-карнітин BioTech L-CARNITINE AMPULE 3000 виробництво США
BioTech L-CARNITINE AMPULE 3000 фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest BioTech L-CARNITINE AMPULE 3000 фото №3 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
20 x 25 мл
839 грн  
1 x 25 мл
34 грн

L-Carnitine ampule 3000 від BioTech – 100% L-карнітин, в рідкій формі. Саме така формула дозволяє домогтися максимальної концентрації діючої речовини, в чистій формі, без зайвих допоміжних речовин. L-Carnitine ampule 3000 – це ефективний жироспалювач, який дозволяє використовувати зайвий жир як джерело енергії.

Л-карнітин – це вітаміноподібна речовина, яка виробляється нашим організмом для транспортування жирних кислот крізь клітинну мембрану мітохондрій. Самі по собі жири не здатні проникати всередину мітохондрії для окислення. Без Л-карнітину неможливий сам процес жироспалювання. Звичайно, ця речовина виробляється нашим організмом, але якщо ви хочете позбутися зайвого жиру вам потрібно більше Л-карнітину. Вже кілька десятків років Л-карнітин став невід'ємною частиною будь-якої сушки, коли метою стає позбавлення від зайвої жирової клітковини для максимального рельєфу м'язів. Але Л-карнітин не просто спалює зайвий жир – він трансформує його у корисну енергію, підвищуючи ваші спортивні показники, а також розумову активність.

BioTech L-Carnitine 3000

Тому, вам просто необхідний Л-карнітин, якщо ви хочете збільшити ефективність заходів зі зниження ваги, але при цьому уникнути занепаду сил, який зазвичай буває при схудненні.

L-Carnitine ampule 3000 від BioTech – це над-концентрована добавка! 3000мг. Л-карнітину в одній порції – такого ви не знайдете ніде.

Інструкція з застосування:
Приймайте одну ампулу продукту за півгодини до кардіотренування.

Відгуки о BioTech L-CARNITINE AMPULE 3000
 
Відгуки відсутні
Коментарі до BioTech L-CARNITINE AMPULE 3000
 
Коментарі відсутні