О нас

Сьогодні здоровий образ життя стає все більш популярним і вже нікого не здивуєшь фактом, що істотна кількусть людей з тією чи іншою інтенсивність відвідую спортивні зали та фітнес центри. Розом з цим зростає інтерес до такого аспекту фізичного розвитку як правильне харчування та забеспечення організму необхідними речовинами для відновлення та розвитку. Мова йде про спортивне харчування, продажем та доставкою якого займається наш інтернет магазин.

Асортимент нашего магазина покликаний задовольнити запити як починаючих спортсменів так і досвідчених атлетів. У нас на складі знаходиться продукція більшости заслужених и найбільш відомих виробників спортивного харчування і знаряддя для фітнесу та бодібілденгу. Тому для Вас буде не важко обрати потрібний Вам товар, також наш менеджер завжди готовий відповісти на будь-які питання відносно обрання товару, доставки, оплати та іншого. Вся продукція сертифікована и закуповується у офіційних постачальників закордонних брендів в Україні. Нижче Ви можете ознайомитись з сертифікатами якості на всю продукцію:

BioTech Nutrition сертификат качества BSN сертификат качества BSN сертификат качества 2 Dymatize Nutrition сертификат качества Dymatize Nutrition сертификат качества 2 Form Labs сертификат качества Forn Labs Naturals сертификат качества Nutrex Research сертификат качества Optimum Nutrition сертификат качества Ultimate Nutrition сертификат качества Universal Nutrition сертификат качества

Для чого ж нам потрібне спортивне харчування "спортпіт"?


Обравши для себе шлях фізичної культури будь-яка людина повинна розуміти, що підвищене навантаження потребує зовсім інщі норми в системі харчування. Це означає, що піддаючи свій організм інтенсивним навантаженням, ви змушуєте його витрачати свої енергетичні резерви тим самим збільшуючи його запаси на відновлення, котрі не завжди може задовільнити наш повсякденний раціон харчування.

Тут на поміч нашому тілу приходе цілий ряд корисних, а іноді й просто назамінних продуктів, відомих за терміном "спортпіт". Адже тільки завдяки спеціально розробленим харчовим добавкам і компонентам організм може повноцінно і швидко відновлюватись після тренувань, тіло при цьому надійно забезпечується необхідною кількість корисних речовин, оптимальною кількість жирів, білків та вуглеводів. За рахунок цього і виникає процес збільшення м'язовоє маси, так як тільки заняття спортом за тією чи іншою програмою не дасть Вам бажаного рельєфу та об'єму. Ви повинні надати своєму тілові матеріал для будування, а в цьому зі всією відповідальністю ми беромось Вам допомогти.

Пам'ятайте успішна побудова Вашого тіла на 70% залежить від харчування і вже 30% від тренування.

Подбайте про своє тіло! Здоров'я та врода не так вже й далеко як це здається.

Наша команда Strongest

Хочеться додати пару слів о нашій команді. На даний момент наш магазин розвивається завдяки 3-м людям. Всі наші зусилля спрямовані щоб задовольнити будь-які бажання і потреби покупця. Пріоритетним завданням є допомагати людям бути здоровіше та сильніше.

Ми завжди раді допомогти, надавши будь-яку консультацію зі спортивного харчування. Тому якщо у вас є питання обов'язково дзвоніть чи пишіть та задавайте.

Трохи детальніше про нас, нижче на фото наша команда зліва направо: Назар, Сергій та Олександр.

Назар займається технічною частиною нашого проекту і рекламою. Олександр - доставкою та роботою з клієнтами. Сергій роботою з постачальниками і клієнтами.

Команда магазину Strongest