BioTech
Креатин

Crea Tor

Креатин BioTech Crea Tor виробництво США
BioTech Crea Tor фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest
Оцінка:
7 з 10
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
120 капс.
723 грн

Crea ToR означає творець, створи своє тіло за допомогою даної інноваційної добавки.

Всі, хто тренується з вагами, знають, що наше тіло можна змінити до невпізнання. Єдине, що потрібно від того, хто бажає подібних перетворень – готовність іти до кінця. На цьому нелегкому шляху є добавки, які можуть вам допомогти. А якщо ви не готові йти на компроміси і вам потрібна стовідсоткова якість і результат – то до ваших послуг унікальний креатиновий продукт Crea.ToR!

BioTech USA зробив революцію в області спортивного харчування.

А тепер, докладніше про склад цього революційного продукту:
- Спеціальна запатентована креатинова матриця, завдяки якій продукт повністю проникає всередину м'язової клітини. Самі ж креатинові сполуки, що входять до складу продукту володіють ультра-високим ступенем очищення.

Crea Tor креатин нового покаління від BioTech

Creatine Serum – суміш трьох інноваційних форм креатину:
Креатин гідрохлорид – більш прогресивна сполука креатину, ніж моногідрат. Володіє більш сильною дією, краще абсорбується і не викликає розладів кишківника.
AKG – транспортна сполука, завдяки якій креатин повністю і без залишку вбирається в кров і проникає в м'язову клітину, також є енергетичним субстратом під час м'язової роботи.
Глюконат креатину – оскільки транспорт креатину залежить від інсуліну, то форма креатину в поєднанні з молекулами глюкози, які виконують транспортну функцію, краще засвоюється в порівнянні зі звичайною молекулою креатину.

Комплекс підвищення продуктивності: завдяки ефективному поєднанню ніацину, екстракту зеленого чаю і гуарани, досягається стимулюючий ефект, який разом з креатином дозволяє збільшити силу і витривалість.

Фактори вироблення АТФ: піруват кальцію, L-тірозин, аргінін AKG, цитрулін малат, NADH – найбільш важливі компоненти в циклі відтворення АТФ (основного джерела енергії людського організму).

Як приймати Crea Tor. Приймайте по 2 капсули на день за півгодини до початку тренування. У нетренувальні дні приймайте 2 капсули зранку, на порожній шлунок за годину до прийому їжі. Рекомендується спільно з Crea Tor приймати вітамінно-мінеральний комплекс Vitabolic.

Відгуки о BioTech Crea Tor
 (1)
Александр
оцінка: 7
авг 27, 2014 в 09:51
Штука вроде неплохая, но со временем у меня вызывала аллергию.
Коментарі до BioTech Crea Tor
  (13)
Виталий
авг 25, 2013 в 00:28
отличный продукт. за месяц использования набрал 2 кг. мышц.
сергей
авг 29, 2013 в 10:05
скажите а в чем принципиальное отличие этого креатина от других?
Levsha
авг 29, 2013 в 15:38
почитайте состав =)
Strongest
авг 29, 2013 в 21:12
В состав данного продукта входит помимо креатина, который здесь представлен в разных формах, так же другие активные компоненты энергетического цикла, цель которого восполнить запасы АТФ (основного источника энергии для нашего организма). К ним относятся: аргинин альфа кетоглутарат, пируват кальция, цитрулина малат, НАД Н. Действуя вместе с креатином они позволяют быстрее восстанавливать энергию, как во время физической нагрузки так и после нее.
Евгений
сен 3, 2013 в 11:06
Самый обычный креатин. Работает конечно но ничем не лучше других. Зато написали как будто что то прям сверхъестественное. Реклама…как обычно
Вадим
сен 4, 2013 в 14:53
Не скажу за других, но меня торкнуло. Веса рабочие подсколчили (+5-10кг.), мышцы стали более плотными что ли. Восстановление идет быстрее. Обычно боль после тренировки длится трое суток, с Creator’ом проходит на первые сутки. Пока что мой любимый креатин одним словом.
Spider
сен 11, 2013 в 13:33
перепробывал кучу различных креатиновых продуктов. Что хочу сказать – все они действуют примерно одинаково, этот в том числе. По эфектам самый обычный креатин
Тарас
сен 12, 2013 в 15:40
мне понравился. Наверное пока что остановлюсь на нем. Кстати неплохо стимулирует если принять перед тренировкой
Шева
сен 15, 2013 в 18:40
такой вопрос. В составе присутствует экстракт зеленого чая, не вызовет ли это нарушение сна?
Strongest
сен 15, 2013 в 21:26
Вы правы, в составе присутствует экстракт зеленого чая, который в свою очередь содержит кофеин. Во избежание проблем со сном не принимайте его позже 5ти часов до предполагаемого времени отхода ко сну.
Александр
сен 20, 2013 в 15:43
Никаких побочек не заметил. В принципе с приемом его совпало изменение режима ттренировок так что с уверенностью, насколько сильно он повлиял на меня, заявить ничего не могу. Пока 1-ю банку не доел еще, но готов еще одну взять
Anton
дек 14, 2016 в 15:41
Ниацин может вызвать покраснения кожи и жар н аголодный желудок
Strongest
дек 14, 2016 в 16:08
Такая реакция на ниацин характерна при длительном использовании, и в редких случаях проявляется довольно быстро при приеме на голодный желудок, в случае появления такой реакции применение препарата следует прекратить.