Ultimate Nutrition
Для суглобів і зв'зок

Glucosamine & chondroitin, MSM

Для суглобів і зв'зок Ultimate Nutrition Glucosamine & chondroitin, MSM виробництво США
Ultimate Nutrition Glucosamine & chondroitin, MSM фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest
Оцінка:
10 з 10
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
90 табл.
776 грн  

Глюкозамін – важливий структурний елемент сполучної тканини, необхідний для її повноцінного формування і регенерації. Також, завдяки глюкозаміну відбувається утворення кісткових мембран./p>

Хондроїтин – речовина, завдяки якій наші суглоби набувають здатність до розтягування, що допомагає їм витримувати навантаження. Хондроїтин має важливе значення для утворення суглобової рідини, яка оберігає головки кісток в суглобовій сумці від тертя./p>

MSM – натуральна сірковмісна речовина, необхідна для метаболізму нашої сполучної тканини. Завдяки цій речовині утворюються гормони, ферменти та білки, необхідні для росту та відновлення суглобів і зв'язок. Крім цього, MSM здатний знижувати запальні процеси при травмах та пошкодженнях різного походження.

Силові тренування більшою мірою, ніж будь-який інший вид навантажень, підвищує потребу нашої сполучної тканини в даних речовинах.

Хондроїтин, глюкозамін і MSM перейшли в якості спортивної добавки з медицини, де цими речовинами успішно лікують захворювання і дисфункції суглобів, зв'язок та хрящів.


Вміст діючих речовин на одну порцію (3 каплети):

  • Калієвий сульфат глюкозаміну – 1500 мг
  • Натрієвий сульфат хондроїтину – 1200 мг
  • MSM – 1200 мг

Інші інгредієнти:

  • дикальцій фосфат
  • кроскармелозний натрій
  • магнія стеарат
  • стеаринова кислота
  • фармацевтична глазур

Рекомендації з застосування: приймайте 1 порцію (3 таблетки) продукту на день.

Відгуки о Ultimate Nutrition Glucosamine & chondroitin, MSM
 (2)
Вера
оцінка: 10
апр 4, 2018 в 17:43
Мне поставили диагноз артрозо-артрит, дефартроз суставов и прописали препарат содержащий глюкозамин и хондроитин, после приема буквально в течении 10 дней данного американского препарата боль в коленном суставе прошла и теперь длительное хождение не вызывает дискомфорта, очень рекомендую данные таблетки, так как мне они действительно помогли
Алексей
оцінка: 10
окт 25, 2017 в 16:57
Искал подобные препараты для восстановление межхрещевого вещества. То в пересчете на кол-во действующего вещества, цена примерно на 150грн в аптеках дороже. А качество производства США на порядок выше.
Коментарі до Ultimate Nutrition Glucosamine & chondroitin, MSM
  (2)
Сергей
июл 24, 2013 в 15:02
Хороший препарат. Сорвал плечо 2 месяца небыло никаких изменений. Буквально неделю пропил данные таблетки по 3 шт. в день, то все пошло на поправку! Рекомендую.
Наталья, Черновцы
мая 9, 2016 в 21:15
О качестве препарата судить рано (2 недели для хондропротектора вовсе не срок). Приятно порадовала работа сотрудников магазина, четкая контактность, внимание к пожеланию покупателя, заботливая упаковка и быстрая доставка товара. Спасибо ребята, Вы на высоте!!!