Для суглобів і зв'зок BioTech Arthro guard виробництво США
BioTech Arthro guard фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest BioTech Arthro guard фото №3 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
500 мл
782 грн  
120 табл.
705 грн

BioTech USA Arthro Guard – це продукт спортивного харчування для суглобів і зв'язок багатопрофільної дії. Його прийом сприяє профілактиці травм суглобово-зв'язкового апарату, прискорює загоєння, а також покращує здоров'я суглобів, хрящів і сухожиль. Спортсмени в обов'язковому порядку повинні підтримувати здоров'я своїх суглобів та зв'язок. Без цього важливого компонента неможливо стати здоровим, красивим і сильним. Адже саме сила опорно-рухового апарату є вирішальною ланкою у вашому ланцюгу.

У формулі добавки присутні такі важливі компоненти, як:хондроітин, глюкозамін та колаген. Крім цього в складі в якості допоміжних компонентів присутні мінерали та натуральні рослинні екстракти. Спільна дія основних елементів Arthro Guard сприяє зменшенню запалення, покращує рухливість суглобів і зв'язок, знижує їх знос, прискорює загоєння, а також знімає больові відчуття. Це обов'язковий компонент для спортсменів, які тренуються по-справжньому інтенсивно. Пам'ятайте, що наші суглоби і зв'язки вимагають набагато більше часу для відновлення, ніж скелетна мускулатура. І якщо нашим м'язам досить протеїну, щоб відновитися після мікротравм, то суглобом і зв'язкам необхідні додаткові компоненти.

Кому призначений Arthro Guard?
Незважаючи на те, що Arthro Guard – це продукт спортивного харчування, він буде корисним не лише атлетам. Завдяки високоефективному складу, він може використовуватися як допоміжний засіб при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату при захворюваннях різного походження.

Але все ж найбільш часто даний продукт використовують саме атлети. І в цьому випадку, їх вибір повністю виправданий. Адже регулярний прийом Arthro Guard дозволяє поліпшити здоров'я зв'язок, хрящів і суглобів, покращує їх рухливість, прискорює відновлення після травми, зміцнює, а також усуває больові відчуття. Люди, які займаються спортом, або важко працюють фізично повинні в обов'язковому порядку приймати Arthro Guard, щоб запобігти зносу суглобів і наступних за цим травм.

Вплив Arthro Guard:

  • Сприяє відновленню хряща, підвищує його міцність, покращує адаптацію до постійних фізичних навантажень;
  • Покращує рухливість суглобів, а також перешкоджає їх стиранню, завдяки стимуляції вироблення суглобового мастила, активними компонентами комплексу;
  • Усуває запалення;
  • Усуває суглобові болі при травмах і різних захворюваннях опорно-рухового апарату;
  • Зміцнює опорно-руховий апарат, сприяє поліпшенню живлення відносних до нього тканин;
  • Має профілактичний вплив від травм, а також різних захворювань.

Хондроітин і глюкозамін, які входять до складу Arthro Guard підвищують вироблення сіновальной рідини і поліпшують її властивості. Це обов'язковий компонент, який усуває тертя між хрящами в суглобі. Велика кількість сіновальной рідини, а також її оптимальний склад є обов'язковими умовами для здоров'я і довголіття ваших суглобів.

Спосіб застосування BioTech Arthro guard:
Приймайте одну порцію (3 таблетки продукту) разом з їжею, по можливості приймайте рівномірно протягом дня, тобто по 1 таблетці з кожним прийомом їжі. При відсутності травм, рекомендується проходити профілактичний курс тривалістю від місяця до двох кілька разів на рік. У разі нещасного випадку або захворювання приймайте в дозуванні, призначеної вашим лікарем.

Відгуки о BioTech Arthro guard
 
Відгуки відсутні
Коментарі до BioTech Arthro guard
 
Коментарі відсутні