BioTech
Л-карнітин

L-CARNITINE LIQUID 100 000

Л-карнітин BioTech L-CARNITINE LIQUID 100 000 виробництво США
BioTech L-CARNITINE LIQUID 100 000 фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
500 мл
748 грн  

L-CARNITINE LIQUID 100 000 від BioTech – це висококласний утилізатор підшкірного жиру, в більш продуктивній рідкій формі.  Завдяки великій кількості L-карнітину, а саме 2000мг. на порцію 10 мл. відбувається моментальне розщеплення жиру і його подальше використання для м'язової роботи. Але на цьому переваги даної речовини не закінчуються.

Завдяки активації ліполізу (використання жиру) відбувається захист м'язових волокон від руйнування під час фізичних навантажень.

Під час інтенсивних навантажень відбувається природне зниження рівня даної речовини в м'язах. Ви можете запобігти цьому, прийнявши додаткову порцію L-карнітину у вигляді добавки. Завдяки цьому у вас спостерігатиметься збільшення сили, витривалості, посилиться жироспалювання. Також ця речовина виконує в нашому організмі антиоксидантну функцію, захищаючи наші клітини від руйнівного впливу вільних радикалів.

BioTech L-Carnitine 100000мг

Завдяки рідкій формі стало можливим використовувати більшу кількість L-карнітину під час разового прийому, без шкоди для його засвоєння. Чим відразу ж скористалася компанія BioTech, значно підвищивши звичні дозування, що призвело до посилення позитивного впливу L-карнітину на зниження маси тіла й збільшення працездатності, а також до кардіопротекторної функції.

Спосіб застосування та дозування: приймайте 1 ковпачок за 20 хвилин до тренування.

Відгуки о BioTech L-CARNITINE LIQUID 100 000
 
Відгуки відсутні
Коментарі до BioTech L-CARNITINE LIQUID 100 000
 
Коментарі відсутні