BioTech
Пампінг

AAKG Shock Extreme

Пампінг BioTech AAKG Shock Extreme виробництво США
BioTech AAKG Shock Extreme фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest BioTech AAKG Shock Extreme фото №3 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
1000 мл
1015 грн  
500 мл
411 грн

AAKG Shock Extreme від BioTech – це прогресивна формула аргініну, яка здатна краще засвоюватись організмом і викликати більш сильне відчуття пампінга.

AAKG – аргінін альфа кетоглутарат – це безпосереднє джерело окису азоту (NO)  в організмі людини. Біохімічно виробництво окису азоту, який розширює судини, завдяки чому досягається більш виражений ефект пампінга, безпосередньо залежить від аргініну. Однак, новітні дослідження підтвердили, що сучасна форма аргініну у вигляді аргінін альфа-кетоглутарата значно сильніше збільшує рівень NO в організмі. Що це означає для спортсменів – тільки одне, більш сильне накачування. Справжній пампінг, коли вени готові буквально вибухнути. Саме такий тренінг необхідний для набору м'язової маси.

У аргініну є ще один козир – це збільшення рівня гормону росту в організмі, який здатний ростити м'язову тканину, відновлювати суглоби та зв'язки, а також зменшувати жировий прошарок.

BioTech AAKG SHOCK EXTREME препарат для пампинга

AAKG Shock Extreme додатково збагачений магнієм, який здатний віддалити поріг втомлюваності м'язів на тренуванні й зробити його більш продуктивним.

AAKG Shock Extreme – це над-концентрована добавка, в одній порції міститься 6г. ААКГ, це рекорд серед препаратів для пампінга.

Спосіб застосування та дози: приймайте 1 ковпачок AAKG Shock Extreme за 25 хвилин до тренування.

Відгуки о BioTech AAKG Shock Extreme
 
Відгуки відсутні
Коментарі до BioTech AAKG Shock Extreme
 
Коментарі відсутні