BioTech
Протеїн

Iso whey zero lactose free

Протеїн BioTech Iso whey zero lactose free виробництво США
BioTech Iso whey zero lactose free фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest BioTech Iso whey zero lactose free фото №3 | магазин спортивного харчування Strongest BioTech Iso whey zero lactose free фото №4 | магазин спортивного харчування Strongest BioTech Iso whey zero lactose free фото №5 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
1.1 Lb
748 грн  
2.27 кг
2695 грн  

Iso whey zero lactose free (BioTech) - чудовий сироватковий протеїн, найбільшого ступеня очищення, поданий у формі ізоляту. Ізолят - це вища форма очищення білка молочної сироватки, завдяки якій він позбавлений всіх небажаних компонентів, таких як жири і цукор. Крім усього іншого, процес приготування ізоляту дозволяє очистити молочну сироватку від лактози. Це дуже важливо, оскільки багато людей не переносять лактозу (молочний цукор). Якщо такі люди будуть вживати сироватковий протеїн, не очищений від лактози, то це загрожує різними розладами травлення.

Iso whey zero lactose free виготовлений з високоякісної натуральної сировини з дотриманням найвищих стандартів виробництва. Використовуючи даний протеїн, Ви можете не хвилюватися про якість маси, що набираєте, оскільки в його складі практично повністю відсутні вуглеводи і жири. Завдяки Iso whey zero lactose free Ви набираєте тільки м'язи, ніяких зайвих калорій - ніяких зайвих кілограмів.

Протеїн ISO WHEY ZERO

Відсутність у складі зайвих калорій робить Iso whey zero lactose free відмінним засобом для підтримки м'язової маси під час дієти та тренувань, спрямованих на вдосконалення рельєфу й позбавлення від жирових запасів.

Спосіб застосування та дозування Iso whey zero lactose free:
Приймайте 2-3 порції в день, між прийомами їжі, із розрахунку одна порція - один мірний совочок (25 грамів).

Відгуки о BioTech Iso whey zero lactose free
 
Відгуки відсутні
Коментарі до BioTech Iso whey zero lactose free
 
Коментарі відсутні