Optimum Nutrition
Протеїн

Performance Whey

Протеїн Optimum Nutrition Performance Whey виробництво США
Optimum Nutrition Performance Whey фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest Optimum Nutrition Performance Whey фото №3 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
950 g
759 грн
1900 g
1265 грн

Performance Whey від Optimum Nutrition – це ідеальний протеїн з точки зору співвідношення ціни та якості продукту. Завдяки використанню новітніх технологій в області виробництва протеїну з молочної сироватки, Performance Whey від Optimum Nutrition радує не тільки високими результатами для набору м'язової маси, а й приємною вартістю.

Performance Whey дає 22 грама першокласного протеїну на порцію. Завдяки тому, що значна його частина міститься у формі ізоляту й гідролізату, тобто володіє високим ступенем очищення, присутність жирів і вуглеводів зведено до мінімуму. Настільки незначна присутність цих калорійних нутрієнтів у жодному випадку не призведе до появи зайвої ваги.

Optimum Nutrition Performance Whey

Використовуючи Performance Whey після тренування, ви моментально ліквідовуєте дефіцит амінокислот у м'язах. Подібна тактика дозволить запустити процеси м'язового росту в найкоротші терміни, наситить їх необхідними амінокислотами та ліквідує пост-тренувальний катаболізм.

Спосіб застосування та дозування: використовуйте одну мірну ложку, розбавлену на 400 мл. води або молока, в якості порції. Приймайте кілька порцій на день і додаткову одразу ж після силового тренування.

Відгуки о Optimum Nutrition Performance Whey
 
Відгуки відсутні
Коментарі до Optimum Nutrition Performance Whey
 
Коментарі відсутні