Mad Max
Аксесуари та амуніція

Спортивна фляга

Аксесуари та амуніція Mad Max Спортивна фляга
Mad Max Спортивна фляга фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest Mad Max Спортивна фляга фото №3 | магазин спортивного харчування Strongest Mad Max Спортивна фляга фото №4 | магазин спортивного харчування Strongest
Оцінка:
10 з 10
Клікніть на розмір що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
700 мл
231 грн  

Спортивна фляга MadMax Technowear - це стильний і прогресивний аксесуар для занять спортом. Як відомо, спортивні результати й наше здоров'я в цілому безпосередньо залежать від споживання рідини. Найгірше, що може зробити, наприклад, фанат пауерліфтингу - це відмовитися від підживлення чистою водою під час тренування.

Але, якщо ви вже вирішили використовувати для цього флягу, то повинні знати, що не кожен пластик підходить для вашого тренувального посуду. Фляга MadMax Technowear складається виключно з харчового пластику, що не порушує смаку рідини і не псує її корисних властивостей.

Підводячи підсумки можна сказати, що фляга MadMax Technowear - це стильне, зручне і надійне рішення для продуктивних тренувань. Кришка зі зворотної сторони має гумову прокладку, тому ні краплини води не прольється поки ви будете в дорозі на тренування.

Відгуки о Mad Max Спортивна фляга
 (1)
Федор
оцінка: 10
Jul 9, 2015 в 11:24
Очень качественный толстый пластик. Закручивается и откручивается идеально. Крышка удобно открывается. Когда пьешь из этой фляги то жидкость вытекает дозировано, а не сплошным потоков блогодоря наверное форме горлышка на крышке. Покупкой очень доволен. Спасибо!
Коментарі до Mad Max Спортивна фляга
  (1)
Вячеслав
Jan 25, 2016 в 19:28
Отличная бутылка. Резиновое уплотнение на резьбе. Протикание просто невозможно. Сразу чуствуется в руках качественный продукт!