Ultimate Nutrition
Глютамін

Glutapure

Глютамін Ultimate Nutrition Glutapure виробництво США
Ultimate Nutrition Glutapure фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest Ultimate Nutrition Glutapure фото №3 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
400 g
856 грн
1000 g
1380 грн

glutapure від ultimate nutrition - це глютамін 100% чистоти, у кристалічній формі. Використання сучасних технологій мікрофільтрації дозволяє створити продукт, який буде засвоюватися без залишку та в найкоротші терміни. Glutapure - це глютамінова добавка екстра-класу.

L-глютамін є натуральною амінокислотою, функції якої не обмежуються участю у формуванні білків нашого організму. Масова частка даної амінокислоти в складі протеїнів скелетної мускулатури становить 45% від загальної кількості амінокислот. Це робить дану амінокислоту незамінною при наборі м'язової маси. Застосування глютаміну додатково, у вигляді добавки, дозволяє зупинити активність кортизолу - основного гормону, який бере участь у руйнуванні м'язової тканини.

Також глютамін бере участь в утворенні глюкози - основного джерела енергії, коли її резерви в нашому тілі наблизились до кінця. Це дозволить підняти витривалість організму й віддалити поріг настання втоми. Подібна тактика дозволить побити ваш рекорд інтенсивності.

Спосіб застосування та дозування: приймайте 1 чайну ложку (5г. продукту) до тренування, за 30 хвилин і ще одну відразу після.

Відгуки о Ultimate Nutrition Glutapure
 
Відгуки відсутні
Коментарі до Ultimate Nutrition Glutapure
 
Коментарі відсутні