Nutrend
Пампінг

Inosine

Пампінг Nutrend Inosine виробництво Чехія
Nutrend Inosine фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest Nutrend Inosine фото №3 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: Чехія
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
100 капс.
685 грн  

Інозин є з'єднанням, яке абсолютно природно для нашого організму. Досить багато біологічних реакцій відбуваються з його неодмінною участю. Саме з інозина надалі створюється АТФ, яка є універсальним засобом для енергозабезпечення організму. Саме отримання АТФ з білків, жирів і вуглеводів – кінцева мета енергообміну. Таким чином, ми навіть зараз бачимо, що інозин – це можливість отримання додаткової кількості енергії.

Енергія – це саме те, що визначає чи зможете ви виконувати рух в певному ритмі, неважливо чи то плавання, біг на тривалі дистанції або ривок максимального ваги. Якщо у вас є енергія – ви можете продовжувати, якщо її немає, то ваша боротьба програна. Саме тому так важливо енергозабезпечення в будь-якому виді спорту. І енергозабезпечення за рахунок інозина має колосальне значення під час фізичного навантаження.

Окрім цього, інозин хоча і служить джерелом енергії в безкисневому режимі, працює на поліпшення харчування кисню м'язами. Завдяки інозину наші тканини отримують більше кисню. Це допоможе підвищити ефективність атлета в тих видах спорту, які вимагають анаеробного енергозабезпечення. Біг на довгі дистанції, триатлон, плавання вимагають від атлета бути добре підготовленим на витривалість в аеробному режимі. Для такого роду навантаження вирішальне значення має те, скільки кисню надійде до ваших м'язів і саме інозин є одним з ключових чинників результативності.

Інозин і відновлення

Тим, хто займається з обтяженням знайоме так зване почуття печіння, яке є критерієм того, що підхід виявився результативним. Немає болю – немає зростання, це одне з основних аксіоматичних виразів в бодібілдингу. І це дійсно так, оскільки печіння викликає молочна кислота, яка в достатній кількості відкладається в м'язах після інтенсивної фізичної роботи. Безсумнівно, заклик до м'язового росту – це найважливіша функція. Але на жаль, далі молочна кислота стає непотрібним і навіть шкідливим баластом.

Як і будь-яка кислота, вона зрушує кислотно-лужну рівновагу, що призводить до над-окислення м'язових волокон. Досвідчені атлети звертають увагу, що тренувати м'язи після інтенсивного тренування недоцільно, навіть якщо вони належать до розряду відстаючих. Молочна кислота все ще знаходиться в м'язах і заважає проведенню нервового імпульсу, що знижує силу м'язів та кількість залучених до навантаження волокон.

Інозин є по відношенню до молочної кислоти одним з буферних з'єднань. Тобто, завдяки йому ця речовина швидше виводиться з м'язів в результаті чого вони швидше відновлюють колишню працездатність.

Крім цього, інозин насичує м'язи киснем, необхідним для росту і відновлення та бере участь в синтезі АТФ. Саме ця речовина є носієм енергії для всього нашого тіла.

Таким чином, інозин є одним з найбільш потужних відновлювачів. Його застосування дозволяє навантажувати м'язи частіше і забезпечує повноцінне відновлення, стимулюючи набагато більші обсяги м'язового зростання.

Інозин і здоров'я серця
Інозин також поряд з креатинфосфатом бере участь в енергетиці нашого серця. Його вплив дозволяє компенсувати дефіцит кисню, який викликає закислення міокарда. Цей стан вкрай несприятливо позначається на роботі серцевого м'яза. Атлетам, які інтенсивно тренуються, необхідний інозин, щоб згладити негативний вплив великої кількості фізичного навантаження на серцевий м'яз.

Спосіб застосування Nutrend Inosine:
Задіюйте від 2х до 4х капсул за півгодини до тренувальної сесії.

Відгуки о Nutrend Inosine
 
Відгуки відсутні
Коментарі до Nutrend Inosine
 
Коментарі відсутні