Universal Nutrition
Пампінг

Animal Pump

Пампінг Universal Nutrition Animal Pump виробництво США
Universal Nutrition Animal Pump фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest Universal Nutrition Animal Pump фото №3 | магазин спортивного харчування Strongest
Оцінка:
10 з 10
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
30 пак.
1938 грн  
1 пак.
45 грн

Animal Pump: відчуття накачування кров'ю працюючого м'яза не можна ні з чим порівняти апріорі, його не можна підробити або замінити чим-небудь. Його можна тільки отримати самовідданою роботою, до кінця. Той, хто відчув це хоч раз, знає, про що йде мова. Саме тому багато атлетів самовіддано рвуть свої жили, щоб виконати ще одне повторення. На сленгу таких людей це почуття називається «пампінг».

Пампінг – це не просто приємне відчуття від добре проведеного сету, це щось більше. Набагато більше. Пампінг – це запуск м'язового росту. Кров, яка насичена анаболічними гормонами та живильними речовинами, на тривалий час затримується в працюючому м'язі. Пампінг – це іскра, яка запалить ваш м'язовий ріст.

Animal Pump від компанії Universal Nutrition призначений для тих, хто хоче відчути справжню міць і енергію під час своїх силових тренувань. Для тих, хто не боїться незвіданого. Бо те, що ви відчуєте після прийому Animal Pump, неможливо ні з чим порівняти. Animal Pump містить у своєму складі тільки перевірені компоненти, зі стовідсотковою ефективністю.  Навіть якщо ви не відчуваєте ефект від звичайного креатину моногідрату, унікальна креатинова матриця не залишить вас байдужим.

UN Animal Pump креатин пампинг

Animal Pump – це передтренувальний комплекс, що не знає рівних за ефективністю. Його креатинова матриця містить у собі форми креатину, які довели свою ефективність в ході передових наукових досліджень. Але Animal Pump – це не просто креатинова добавка, це більш ніж повноцінний комплекс речовин, що забезпечує небувалу продуктивність. До його складу також входять:

  • прогресивні донатори окису азоту (норвалін, аргінін-альфа-кетоглутарат, орнітин-альфа-кетоглутарат, цитрулін малат, карнозин).
  • енергетичний комплекс, що забезпечує прилив сил і ментальну концентрацію (кофеїн, теобромін, теофілін, еводіамін, вінпоцетин).
  • антиоксидантний комплекс.
  • транспортна система, що доставляє компоненти до місця призначення у незміненому вигляді.

Спосіб застосування: запийте один пакетик достатньою кількістю води, застосовувати за півгодини до тренування, на порожній шлунок.

Відгуки о Universal Nutrition Animal Pump
 (1)
Сергей
оцінка: 10
июл 21, 2014 в 11:38
Анимал собственно всегда на высоте, не исключение и Animap Pump, принимаю 1 пакетик за 30-40 минут до тренировки. Лично мне помогает продлить выносливость, на счет накачки вроде как ничего особенного не заметил.
Коментарі до Universal Nutrition Animal Pump
 
Коментарі відсутні