Universal Nutrition
Для суглобів і зв'зок

Animal flex

Для суглобів і зв'зок Universal Nutrition Animal flex виробництво США
Universal Nutrition Animal flex фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest Universal Nutrition Animal flex фото №3 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
381 g
805 грн  
44 пак.
1006 грн  
1 пак.
24 грн

У кожній конструкції є несуча стіна, яка складає основу будівлі. Однак, з плином часу, навіть найміцніша конструкція слабшає, зношується, дає тріщини. Це метафора: ваше тіло – та сама конструкція, а суглоби та зв'язки – несуча стіна. Animal flex – це найбільш повноцінна добавка, метою якої є захист вашого суглобово-зв'язкового апарату від виникаючих перевантажень та мікротравм. Не дайте себе зламати у війні з залізом.

Кожен пакетик  Animal Flex складається з найбільш ефективних речовин, які відновлюють ваші суглоби та зв'язки після тренувальних і повсякденних навантажень.

Animal flex діє у всіх напрямах: відновлює сполучну та кісткову тканину, збільшує виробництво суглобової змазки, постачає ваш суглобово-зв'язковий апарат всіма необхідними поживними речовинами, вітамінами та мінералами, знімає запалення.

Animal Flex защита вашего суставно-связочного аппарата

Animal flex – це чудовий продукт від визнаного лідера на ринку спортивного харчування, компанії Universal Nutrition.

Кожна порція над-концентрована, тому немає необхідності приймати 2-3 рази на день. Один раз, один пак разом з їжею і  ви під надійним захистом.

Відгуки о Universal Nutrition Animal flex
 
Відгуки відсутні
Коментарі до Universal Nutrition Animal flex
 
Коментарі відсутні