Universal Nutrition
Для суглобів і зв'зок

Jointment sport

Для суглобів і зв'зок Universal Nutrition Jointment sport виробництво США
Universal Nutrition Jointment sport фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
120 капс.
464 грн  

Якщо ви читаєте цю інформацію, значить ви з тих людей, які хочуть добитися результату від занять в тренажерному залі. Для цього ви звичайно ж наполегливо тренуєтеся, дотримуєтеся режиму та дієти, а також використовуєте спеціальні добавки для збільшення результативності.

Атлети завжди тримають в голові такі показники як сила, м'язова маса та рельєф. Але багато хто забуває про такий важливий критерій, як здоров'я суглобів та зв'язок, часто ігноруючи цей критично важливий аспект. І це є грубою помилкою, яка часто призводить до сумних результатів.

Вся справа в тому, що силові тренування піддають навантаженню не тільки м'язи, але й суглобово-зв'язковий апарат. Якщо не зважати на все це, то в майбутньому ви ризикуєте отримати серйозну травму. Щоб цього не сталося необхідно пам'ятати, що наші суглоби та зв'язки потребують відновлення не менше, аніж наші м'язи. Саме з цією метою і був створений комплекс Jointment sport. Його досконала формула, що складається з таких важливих компонентів як хондроїтин, глюкозамін, MSM, кальцій, магній, марганець, куркума та ін., забезпечать вам повноцінне відновлення суглобів та зв'язок, знімуть запалення та попередять розвиток негативних процесів, а також послужать вам відмінною профілактикою проти різних захворювань та травм.

Jointment Sport защита суставов и связок

Формула Jointment sport не просто маскує неприємні відчуття від перевантажень і травм суглобово-зв'язкового апарату, але діє на саму причину даного явища. Це набагато корисніше, ніж просто ковтати знеболюючі, ще більше посилюючи проблему.

Jointment sport – вибір для всіх атлетів, які піклуються про своє здоров'я та довголіття, а також не збираються переривати свій шлях до успіху через травми.

Спосіб застосування та дозування:
Вживайте 6 капсул продукту разом з їжею, розділяючи дану кількість на 2-3 прийоми.

Відгуки о Universal Nutrition Jointment sport
 
Відгуки відсутні
Коментарі до Universal Nutrition Jointment sport
 
Коментарі відсутні