Nutrend
Пампінг

AAKG 7500

Пампінг Nutrend AAKG 7500 виробництво Чехія
Nutrend AAKG 7500 фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest Nutrend AAKG 7500 фото №3 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: Чехія
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
1 x 25 мл
119 грн
20 x 25 мл
1080 грн

Аргінін-альфа-кетоглуторат – це найбільш ефективне похідне аргініну, яке використовується як добавка для пампінгу. Найбільш ефективні засоби для стимулювання пампінга ґрунтуються на підвищенні рівня оксиду азоту. І серед цих добавок найбільш ефективною є Nutrend AAKG 7500.

Аргінін є стимулятором вироблення оксиду азоту. Саме дана амінокислота служить сировиною, а також каталізатором для отримання цієї молекули. У свою ж чергу, оксид азоту, володіючи вкрай високим ступенем біологічного впливу дає команду судинам до розширення. У поєднанні з цілеспрямованим тренінгом це допоможе вам створити максимальний рівень накачування. Дослідження показали, що аргінін у вигляді солі (кетоглуторат) набагато ефективніше підвищує рівень оксиду азоту. Даний ефір аргініну найбільш ефективно впливає на механізм судинного розширення. Він з більшою часткою ефективності також швидше трансформується в молекулу NO.

Застосування судинного розширення в бодібілдингу
Останнім часом добавки для пампинга набувають все більшої популярності. І використовують їх не тільки атлети перед виходом на сцену. Така популярність донаторов оксиду азоту серед атлетів пояснюється тим, що пампінг – це вкрай ефективний спосіб накачування мускулатури. Цей метод тренінгу здатний виробляти не тільки тимчасові косметичні перетворення, але і глибоко впливає на механізм м'язового росту.

Під час росту м'язів колосальне значення має такий фактор як харчування м'язових волокон. Як ми знаємо, основна функція кровотоку – це доставка поживних компонентів до різних тканин і органів. Природно, наша мускулатура не є винятком. Під час посиленого зростання їй необхідно максимальне насичення поживними речовинами.

Комбінуючи AKG 7500 разом з пампинговим тренінгом ви досягнете феноменального результату. Завдяки посиленому кровопостачанню, ваші м'язи, що знаходилися під навантаженням отримають набагато більше кисню, анаболічних гормонів, глюкози і амінокислот ніж раніше. Це буде потужний стимул, який буквально підірве вашу мускулатуру зсередини. Крім цього, завдяки посиленому надходженню крові ви зможете в найкоротші терміни відновити функціональні характеристики м'язових волокон. Чим інтенсивніше кров проходить через ваші м'язи, тим інтенсивніше відбувається виведення молочної кислоти, яка накопичується після інтенсивного тренінгу.

Під впливом молочної кислоти відбувається так зване закислення м'язових волокон. Тобто, рівень їх кислотності досягає такої межі, що вони більш не здатні проводити з належною інтенсивністю енергетичні реакції, а також не пропускають нервовий імпульс. Це призводить до втрати сили і витривалості. AKG 7500 – це чудовий відновник, який здатний підняти темпи виходу мускулатуру на пікову активність в кілька разів!

Порядок застосування Nutrend AAKG 7500:
Вживайте ½ монодози за 30 хвилин до тренінгової сесії.

Відгуки о Nutrend AAKG 7500
 
Відгуки відсутні
Коментарі до Nutrend AAKG 7500
 
Коментарі відсутні