Nutrend
Пампінг

Acceler

Пампінг Nutrend Acceler виробництво Чехія
Nutrend Acceler фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: Чехія
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
60 табл.
463 грн

Nutrend Acceler – це ефективна енергетична, пампінгова і ріст-стимулююча формула, заснована на комбінативному впливі аргініну-альфа-кетоглутората, малат цитруліна, а також екстракту гінностеми п'ятилистої. Цей унікальний продукт вирішує одночасно такі завдання, як забезпечення пампінга, збільшення витривалості та стимуляцію зростання м'язових волокон. Раніше ці завдання вирішувалися використанням великої кількості спортивних добавок. Тепер з приходом Acceller можливо об'єднати це все в рамках одного препарату.

Переваги посиленого вироблення оксиду азоту:

  • прискорена регенерація м'язових волокон та швидке відновлення їх сили і витривалості;
  • посилення кровотоку до м'яза, що знаходиться під навантаженням;
  • посилена доставка поживних компонентів до м'яза і витяг метаболічних відходів;
  • контроль інсулінового синтезу.


Всі ці ефекти доступні завдяки виробленню окису азоту. Джерелом цієї найважливішої молекули є аргінін, який у формі кетоглутората демонструє високу ефективність.

Оксид азоту необхідний для успішної роботи:
Серце і судини: окис азоту впливає на розширення кровоносних судин, що посилює кровотік і постачання працюючої мускулатури. Зовні це проявляється як пампінг. Але крім ефекту накачування і поліпшеного постачання м'язів, це властивість оксиду азоту дозволяє знижувати навантаження на серце за рахунок зниження тиску.

Імунітет:
окис азоту допомагає нашому організму в протистоянні бактеріальній інфекції. Необхідна для здійснення функції імунного захисту макрофагами.

Крім синтезу оксиду азоту аргінін також:

  • Необхідний для виробництва білків мускулатури;
  • Відповідає за вироблення гормону росту;
  • Необхідний для утворення креатину організмом;
  • Покращує клітинну чутливість до інсуліну;
  • Стимуляція колагенового відтворення;

Малат цитруліна – це речовина, що використовується в процесах м'язового виробництва енергії. Його вживання дозволяє відновлювати енергетичні молекули АТФ прямо під час фізичного навантаження. Це натуральний засіб, що добре себе зарекомендував як джерело для збільшення сили і витривалості атлета. Крім цього, цитрулін може використовуватися як джерело для отримання аргініну. Таким чином, ви отримаєте стабільно-високий баланс аргініну для посилення синтезу оксиду азоту.

Гіностемма п'ятилиста – це багаторічна тропічна ліана. В екстракті цієї рослини висока концентрація натуральних з'єднань, які сприяють виробленню оксиду азоту. У бодібілдингу почали використовувати цю рослину вже після того, як вона зарекомендувала себе як засіб зниження тиску. Завдяки її вираженому впливу на розслаблення судин, воно призводить до їх розширення, завдяки чому тиск у людей з гіпертонією знижується. Таким чином перед нами постає препарат для пампиінгу з науково доведеною ефективністю.

Спосіб застосування Nutrend Acceler:
Застосовуйте від 2х до 4х таблеток на порожній шлунок за 30-40 хв. до тренінгу.

Відгуки о Nutrend Acceler
 
Відгуки відсутні
Коментарі до Nutrend Acceler
 
Коментарі відсутні