Ultimate Nutrition
Пампінг

Inosine

Пампінг Ultimate Nutrition Inosine виробництво США
Ultimate Nutrition Inosine фото №2 | магазин спортивного харчування Strongest
Виробник: США
Клікніть на фасування що вам підходить та натисніть "Додати до кошику"
100 капс.
578 грн  

Inosine Ultimate Nutrition – це спортивно-оздоровчий препарат, який застосовується для підвищення енергетичного потенціалу, витривалості і поліпшення роботи серцево-судинної системи. Інозин необхідний спортсменам як для підвищення результативності на тренуваннях і змаганнях, а так само для того, щоб запобігти негативному впливу інтенсивних фізичних навантажень на серцевий м'яз.

Інозин – це речовина натурального походження, яка використовується нашим організмом для участі в енергетичних процесах, які пов'язані з надходженням кисню. Висока чисельність даної речовини виявлена в серцевому м'язі, оскільки вона сприяє енергообміну, та нормалізує артеріальний кровотік. Без неї просто неможлива повноцінна робота серця.

Так само інозин позитивно впливає на роботу мозку. Це пов'язано з його активізуючим впливом на енергетичні процеси, а також поліпшенням кровотоку в мозкових судинах. Тому додатковий прийом інозину принесе користь не тільки тим, хто займається важкою фізичною працею, але також і під час значного обсягу інтелектуальних навантажень та під час навчання.

Але все-таки, найбільшу популярність інозин має в середовищі спортсменів. Це обумовлюється тим, що він безпосередньо впливає на показники сили і витривалості. М'язи містять також велику кількість даної речовини, оскільки гостро потребують енергії для здійснення роботи. Інозин активно витрачається в періоди фізичної напруги. Його додатковий прийом дозволяє збільшити силу та витривалість, під час тренінгів і змагань. Атлети, які вживають Inosine Ultimate Nutrition відчувають, що їх показники фізичної працездатності помітно покращилися. Застосування інозину дозволяє зробити більше сетів і повторів, пробігати більше кілометрів або піднімати велику вагу – це по-справжньому універсальна добавка.

Inosine Ultimate Nutrition являє собою висококонцентрований препарат, що містить 1000 мг діючої речовини на порцію. Таблетки вкриті спеціальною гладкою капсулою, завдяки якій їх зручно застосовувати, а при бажанні, навіть не обов'язково запивати водою.

Спосіб вживання Ultimate Nutrition Inosine:
Приймайте по 1 й капсулі, за півгодини до їжі, два рази на день.

Відгуки о Ultimate Nutrition Inosine
 
Відгуки відсутні
Коментарі до Ultimate Nutrition Inosine
 
Коментарі відсутні